Výber produktu
Košík
Objednávka
Doprava
Platba
Potvrdenie
Dokončenie
 TIP: Vyberte si prosím produkt, ktorý si chcete zakúpiť a vložte si ho do košíka.

Produkty Príslušenstvo /


|< < 1 2 3 4 > >|
Zmena
zobrazenia
up up up
 
Názov Cena s DPH Stav [ks] Obrázok

HP Docking Station HSTNN-I11X + USB 3.0, + 90W HP adaptér

Onboard Ports: 1x 3.5mm Audio-in (Microphone / Line-in), 1x 3.5mm Audio-out (Headphones / Speakers), 2x PS/2 (Mouse & Keyboard), 1x Serial Port, 1x Parallel Port, 1x VGA, 3x USB 3.0, 1x USB 3.0+, 1x Ethernet / LAN, 1x Integrated (Kensington) cable lock slot, 1x HP Docking Station Cable Lock slot Compatible With: HP Mt40 Mobile Thin Client, 6360t Mobile Thin Client HP Mini 5102 HP Compaq EliteBook 2170p, 8440p, 8440w, 8460p, 8460w, 8470p, 8470w, 8530w, 8540p, 8560p, 8540w, 8570p, 8740w HP Compaq ProBook 640 G1, 645 G1, 650 G1, 6360b, 6440b, 6445b, 6450b, 6455b, 6460b, 6465b, 6470b, 6475b, 6540b, 6545b, 6550b, 6555b, 6560b, 6565b, 6570b
Záruka: 24 mes., Obj.kod: HSTNN-I11XUSB390W
73,50€ HP Docking Station HSTNN-I11X + USB 3.0, + 90W HP adaptér

Baterka Fujitsu Siemens P1032

Voltage: 10.8 V Capacity: 4400.0 mAh
Záruka: 12 mes., Obj.kod: NNP-000011
73,50€ 1 Baterka Fujitsu Siemens P1032

Baterka DELL Latitude E5400 / E5410 / E5500 / E5510

Obj.kod: CBI3161A
73,50€ 1 Baterka DELL Latitude E5400 / E5410 / E5500 / E5510

HP Tablet 2740p Series Docking Station

1 VGA; 1 LAN/Ethernet; 1 eSATA; 3 USB 2.0; 1 DisplayPort; 1 Audio-in; 1 Audio-out
Obj.kod: WA995AA
43,50€ 1 HP Tablet 2740p Series Docking Station

OptiSwitch-800, 8-slot 10/100/1000 P/N NH2064

16-40 port 10/100/1000 2-6 Fiber port 8Gbps Gigabit Multimode Extender do 2km Možnosť kombinácie modulov
Záruka: 12 mes., Obj.kod: NSS-000067
128,16€ 1 OptiSwitch-800, 8-slot 10/100/1000                      P/N NH2064

OptiSwitch-800, 8-slot 10/100/1000 P/N NH2064

16-40 port 10/100/1000Mbps 2-6 Fiber port 8Gbps Gigabit Multimode Extender do 2km Možnosť kombinácie modulov
Záruka: 12 mes., Obj.kod: NSS-000001
185,76€ 1 OptiSwitch-800, 8-slot 10/100/1000                      P/N NH2064

OptiSwitch-800, 8-slot 10/100/1000 P/N NH2064

16-40 port 10/100/1000 2-6 Fiber port 8Gbps Gigabit Multimode Extender do 2km Možnosť kombinácie modulov
Záruka: 12 mes., Obj.kod: NSS-000068
128,16€ 1 OptiSwitch-800, 8-slot 10/100/1000                      P/N NH2064

3Com Switch 3300: 3C16980A

Záruka: 12 mes., Obj.kod: NPS-000033
27,36€ 1 3Com Switch 3300: 3C16980A

HP AdvanceStack

Záruka: 12 mes., Obj.kod: NSS-000056
27,36€ 1 HP AdvanceStack

Battery Dell E7440, E7420, E7250, E7450

Obj.kod: NNPB-0004
51,00€ 3 Battery Dell E7440, E7420, E7250, E7450

HP Docking Station HSTNN-IX01 + napájací zdroj

HP Port Replicator HSTNN-IX01 , Product: PA286A, Rozhranie: 4x USB, 2xPS2, LAN, Modem, LPT port, COM port, VGA-out. DVI-D, Vstup, výstup: mikrofón, slúchadlá. S-video, TV out * vrátane dodatocného napájacieho zdroja Použitie: HP Compaq Business Notebook 6510b, 6515b; HP Compaq Business Notebook 6710b, 6715b; HP Compaq Business Notebook 6910p; HP Compaq Business Notebook 8510p, 8710p; HP Compaq Business Notebook Nc4200, nc4400; HP Compaq Business Notebook Nc6120, Nc6220, Nc6230, Nc6320, Nc6400; HP Compaq Business Notebook Nc8230, Nc8430; HP Compaq Business Notebook Nx6120, Nx6125, Nx6130, Nx6320, Nx6325, Nx6330; HP Compaq Business Notebook Nx7400, Nx8220, Nx8420, Nx9420; HP Compaq Mobile Workstation 8510w, 8710w; HP Compaq Mobile Workstation Nw8240, Nw8440, Nw9440; HP Compaq Tablet PC Tc4200, Tc4400
Záruka: 24 mes., Obj.kod: HSTNN-IX01A
43,50€ 4 HP Docking Station HSTNN-IX01 + napájací zdroj

HP Docking Station HSTNN-IX01

HP Port Replicator HSTNN-IX01 , Product: PA286A, Rozhranie: 4x USB, 2xPS2, LAN, Modem, LPT port, COM port, VGA-out. DVI-D, Vstup, výstup: mikrofón, slúchadlá. S-video, TV out * neobsahuje dodatočný napájací zdroj Použitie: HP Compaq Business Notebook 6510b, 6515b; HP Compaq Business Notebook 6710b, 6715b; HP Compaq Business Notebook 6910p; HP Compaq Business Notebook 8510p, 8710p; HP Compaq Business Notebook Nc4200, nc4400; HP Compaq Business Notebook Nc6120, Nc6220, Nc6230, Nc6320, Nc6400; HP Compaq Business Notebook Nc8230, Nc8430; HP Compaq Business Notebook Nx6120, Nx6125, Nx6130, Nx6320, Nx6325, Nx6330; HP Compaq Business Notebook Nx7400, Nx8220, Nx8420, Nx9420; HP Compaq Mobile Workstation 8510w, 8710w; HP Compaq Mobile Workstation Nw8240, Nw8440, Nw9440; HP Compaq Tablet PC Tc4200, Tc4400
Záruka: 24 mes., Obj.kod: HSTNN-IX01
28,50€ 4 HP Docking Station HSTNN-IX01

Battery Dell E6220, E6230, E6320, E6330

Záruka: 3 mes., Obj.kod: NNPB-0003
48,00€ 5 Battery Dell E6220, E6230, E6320, E6330

3Com Super Stack 4 Switch 5500-EI PWR 28-Port

Type: Fast Ethernet Switch Form Factor: External - 1U Ports Qty: 24 x Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX Data Transfer Rate: 100 Mbps Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet Empty Slots: 4 x SFP (mini-GBIC) Remote Management Protocol: SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, Telnet, SNMP 3 Connectivity Technology: Wired Communication Mode: Full Duplex Switching Protocol: Ethernet MAC Address Table Size: 16K entries Features: Flow control, layer 3 switching, DHCP support, auto-negotiation, VLAN support, IGMP snooping, stackable, 3Com XRN Technology Compliant Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s Interfaces: 24 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 1 x management - console - RJ-45 Compliant Standards: FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN 60950, EN 61000-3-2, VCCI Class A ITE, IEC 60950, EN 61000-3-3, EN55024, UL 60950, CSA 22.2 No. 60950, FCC Part 15, ICES-003 Class A Power Device: Power supply - internal Power Consumption: 20 Watt
Záruka: 24 mes., Obj.kod: NSS-000002
128,16€ 5 3Com Super Stack 4 Switch 5500-EI PWR 28-Port

Battery HP ZBook 15 17 G1 G2

Obj.kod: NNPB-0008
73,50€ 6
|< < 1 2 3 4 > >|


Legenda :
- Kontaktujte obchodníka v detaile produktu.
Akcie
Lepšia cena
Ak ste niekde našli lepšiu cenu na niektorý náš produkt, dajte nám o tom vedieť!

Názov produktu:

Info o lepšej cene:

Kontrolný reťazec:

diskusia
Prosím opíšte len červené znaky.
Odber noviniek
Vaša emailová adresa:
Kontrolný kód:
code
Košík
Počet kusov : 0
Počet položiek : 0

Suma:
EUR : 0,00 s DPH
Rýchle hľadanie
Použite kľúčové slová pre nájdenie tovaru ktorý hladáte.
Najpredávanejší tovar
Filter